Strona główna Technologia USUWANIE LINII – METODA MECHANICZNA

Technologia

USUWANIE LINII – METODA MECHANICZNA

USUWANIE LINII – METODA MECHANICZNA

Odpowiednia technika działania

Metoda mechaniczna usuwania oznakowania poziomego jest w niektórych przypadkach jedynym, skutecznym sposobem dokładnego oczyszczenia powierzchni.

 

Szlifowanie oznakowania poziomego

Usuwanie oznakowania poziomego z posadzek różnego typu wymaga profesjonalizmu i odpowiedniej techniki. Bardzo ważne jest dokładne oczyszczenie podłoża, tak by było gotowe na malowanie nowych oznaczeń. Usuwamy linie, pasy, strzałki, przejścia dla pieszych oraz inne oznakowania poziome.

 

Dlaczego usuwa się oznakowanie poziome?

 

W zależności od umiejscowienia oznakowania, powody jego usunięcia mogą być różne. Na parkingach i w garażach podziemnych jest ono usuwane ze względu na zmianę organizacji ruchu lub nowe miejsca postojowe. W halach magazynowych częsty powód to chęć zwiększenia wydajności pracy przez poprawę wewnętrznej komunikacji. W fabrykach, czy zakładach produkcyjnych oznakowanie usuwa się ze względu na konieczność powiększenia obszarów roboczych oraz stanowisk pracy.

 

Znamy niezawodne sposoby

 

W miejscach, gdzie nie sprawdza się chemiczne usuwanie oznakowania wykorzystujemy metodę mechaniczną, czyli szlifowanie powierzchni. Używana jest tu szlifierka, która usuwa warstwę farby wraz milimetrem posadzki, na której zostało wymalowane oznakowanie. Jest to inwazyjna metoda, dlatego sięgamy po nią tylko wtedy gdy inne sposoby usuwania oznakowania nie przynoszą należytych efektów.Usuwanie oznakowaniaMechaniczne usuwanie linii

Wybrani klienci

VOLKSWAGENWHIRLPOOLLIDL FedExORLENSTILLRTV EURO AGD
Oznakowanie-poizome.pl

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


   

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą


Realizacja IDEAWAY®
© 2016 - 2020 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.