Strona główna Technologia USUWANIE LINII – METODA CHEMICZNA

Technologia

USUWANIE LINII – METODA CHEMICZNA

USUWANIE LINII – METODA CHEMICZNA

Siła profesjonalnych metod

Metoda chemiczna jest niezwykle bezpieczna, przy czym gwarantuje dokładne pozbycie się starych oznakowań przy zerowej ingerencji w strukturę nawierzchni.

Skuteczne usuwanie linii – oznakowania poziomego

Metoda chemiczna to jeden z najlepszych sposobów na usuwanie oznakowań. W żaden sposób nie ingeruje w strukturę nawierzchni, przy czym niezwykle dokładnie usuwa z niej farby, spray, taśmy, czy też innego typu materiały, z których wykonane były oznaczenia.

 

Malowanie oznakowania poziomego na posadzkach magazynów, parkingów, garaży podziemnych, czy zakładów produkcyjnych wymaga odpowiedniego przygotowania danej powierzchni. Jednym z działań przygotowawczych jest usunięcie istniejącego oznakowania.

 

Jak przebiega usuwanie starych oznakowań?

 

Do usuwania starych i niepotrzebnych oznaczeń używa się specjalnie przygotowanego zmywacza. Wnika on w powierzchnię farby, a następnie umożliwia jej bardzo szybkie usunięcie. Dzięki temu, że metoda chemicznego usuwania oznakowania nie wiąże się z powstawaniem pyłów (tak jak w metodach mechanicznych), stosować ją można bez konieczności zamykania danego obiektu podczas całego procesu.

 

Dlaczego należy pozbyć się starych oznakowań?

 

W niektórych sytuacjach wystarcza jedynie częściowe usuwanie linii, pasów oraz innego rodzaju oznaczeń. Jednak w większości przypadków niezbędne jest całkowite usunięcie dotychczasowych oznakowań poziomych.

 

Istnieje zagrożenie wystąpienia niekompatybilności chemicznej między starym a nowym oznakowaniem, co prowadzi do łuszczenia oraz odpadania farby. Ponadto farby nałożone na nieoczyszczone podłoże mają mniejszą przyczepność. Właśnie dlatego tak ważne jest, by powierzchnia przed malowaniem była czysta i dokładnie odtłuszczona.

 

Pełna kompleksowość i elastyczność

 

W zależności od konkretnego przypadku, dobieramy odpowiednie metody działania. Dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, oferujemy bezzapachową chemiczną metodę usuwania linii. Wyklucza ona możliwość przeniknięcia zapachów do jakichkolwiek produktów.

 

Zawsze w zgodzie ze środowiskiem

 

Odpady powstałe wskutek procesu usuwania utylizujemy w wyspecjalizowanej do tego celu firmie.Usuwanie liniiUsuwanie farbyUsuwanie oznakowania poziomego

Wybrani klienci

VOLKSWAGENWHIRLPOOLLIDL FedExORLENSTILLRTV EURO AGD
Oznakowanie-poizome.pl

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


   

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą


Realizacja IDEAWAY®
© 2016 - 2020 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.