Strona główna Technologia DOSTAWA I MONTAŻ ODBOJNIC PRZEMYSŁOWYCH

Technologia

DOSTAWA I MONTAŻ ODBOJNIC PRZEMYSŁOWYCH

DOSTAWA I MONTAŻ ODBOJNIC PRZEMYSŁOWYCH

Pewna ochrona

Odbojnice to istotny element w obiektach przemysłowych, halach i magazynach.

 

Odporność i bezpieczeństwo

To elementy służące zabezpieczeniu naroży regałów magazynowych, maszyn, wszelkich urządzeń przemysłowych czy elementów konstrukcyjnych hali. Odbojnice wyznaczają również teren miejsc postojowych czy ciągów komunikacyjnych. Wykorzystanie tych elementów to odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniami wywołanymi przez niepoprawne manewry wózków widłowych, paletowych i innych pojazdów. Dzięki pochłanianiu energii kinetycznej, w chwili uderzenia siła rozkładana jest na całą powierzchnię odbojnicy.

 

Niezachwiana równowaga

Odbojnice stalowe to gwarancja pewnej ochrony i stabilności. Mocuje się je w podłożu przez przykręcenie, wkopanie lub wbetonowanie.

Pewna dostawa, sprawny montaż

Dla Państwa wygody zajmujemy się montażem i dostawą odbojnic. Powierzone nam prace przeprowadzamy sprawnie i zawsze zgodnie z planem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy zlecenia bez zarzutu. Gwarantujemy szybką dostawę i profesjonalny, bezproblemowy montaż. Oferujemy trwałe produkty i niezawodne usługi.

 

Sprawdź więcej

Poznaj inne proponowane przez nas rozwiązania i technologie. Odwiedź pozostałe zakładki!Odbojnice narożneBarierki komunikacyjneOdbojnice ochronneOdbojnice naprowadzająceOdbojnice słupowe

Wybrani klienci

VOLKSWAGENWHIRLPOOLLIDL FedExORLENSTILLRTV EURO AGD
Oznakowanie-poizome.pl

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


   

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą


Realizacja IDEAWAY®
© 2016 - 2020 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.