Strona główna Technologia DOCZYSZCZANIE OZNAKOWANIA

Technologia

DOCZYSZCZANIE OZNAKOWANIA

DOCZYSZCZANIE OZNAKOWANIA

Perfekcyjne doczyszczanie

Usuwamy oznakowanie za pomocą sprawdzonych, skutecznych metod.

Dla estetyki i bezpieczeństwa

Doświadczeni pracownicy odnawiają oznakowanie poziome na posadzkach, zapobiegając potrzebie ponownego ich malowania. Konserwacja oznakowania zwiększa poczucie bezpieczeństwa personelu, zmniejsza ryzyko wypadków, oddziałuje korzystnie na wydajność pracy w zakładzie oraz wpływa na estetykę przestrzeni.

Zaawansowana technologia czyszczenia

Zakres usług obejmuje renowację oznakowania na posadzkach różnego typu. Czyszczenie odbywa się za pomocą specjalistycznych maszyn. Błyskawicznie usuwają one drobiny brudu, zanieczyszczenia przemysłowe oraz naleciałości innego rodzaju i przywracają oznakowaniu dawną wyrazistość. Dzięki doświadczeniu pracowników firmy wykonanie zlecenia zajmuje niewiele czasu i nie powoduje zakłóceń w zakładowym rytmie pracy.

Jakie rodzaje oznaczenia poziomego doczyszczamy?

Usługa obejmuje doczyszczanie oznakowania poziomego liniowego, strefowego oraz literowego i liczbowego, a także odnawianie znaków informacyjnych.

Dlaczego należy doczyszczać oznakowanie?

Z czasem oznakowanie poziome ulega zabrudzeniu i staje się nieczytelne. Konieczne jest jego oczyszczenie, aby odzyskać jego dawny wygląd i funkcjonalność, a także usprawnić komunikację wewnętrzną w obrębie hali lub magazynu.

Sprawdź więcej

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty i sprawdzić inne stosowane przez nas rozwiązania zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zakładkami.
Doczyszczanie oznakowaniaCzyszczenie posadzki przemysłowejRenowacja oznakowaniaOdświeżanie linii

Wybrani klienci

VOLKSWAGENWHIRLPOOLLIDL FedExORLENSTILLRTV EURO AGD
Oznakowanie-poizome.pl

505 189 131


Oznakowanie poziome
Leszek Mrozkowiak

ul. Ceglarska 1, 63-700 Krotoszyn


   

Masz pytania?
Skontaktujemy się z Tobą


Realizacja IDEAWAY®
© 2016 - 2020 by Oznakowanie poziome. Wszelkie prawa zastrzeżone.